about us
rooms
conference and events
location
Book your hotel
2 Dorośli
0 Children
konfrencje
IBB Grand Hotel Lublin

KONFERENCJE

IBB Hotel Grand Hotel Lublin to również centrum konferencyjne, które doda prestiżu każdemu wydarzeniu, niezależnie od tego czy Wasza firma planuje kameralne spotkania, prezentacje, szkolenia czy duże konferencje.

 

Sale konferencyjne Grand Hotelu to eleganckie i stylowe wnętrza, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane. Dokładamy również wszelkich starań, aby usługa cateringowa i obsługa stały na najwyższym poziomie, dzięki czemu zawsze dobrze będziecie wspominać konferencje w Lublinie.

Oferujemy również usługi koordynatora, który pomoże zaplanować i przeprowadzić konferencję w Lublinie. Możemy zadbać o dodatkowe atrakcje, które ubarwią dowolne szkolenia lub konferencje. Lublin to piękne miasto, tętniące kulturą, a konferencja w Lublinie to doskonała okazja, aby poznać je bliżej.

Niezależnie od postawionych wymagań sale konferencyjne IBB Hotel Grand Hotel Lublin i nasza profesjonalna obsługa spełnią Państwa oczekiwania.

Opiekun pozostaje do Państwa dyspozycji:

Iwona Derba 81 44 66 189 sales.lublin@ibbhotels.com

SALA LUBLINIANKA

Sala konferencyjna o powierzchni 105 m2 jest doskonałym miejscem spotkań, szkoleń i konferencji dla grup do 120 osób. Sala jest klimatyzowana i ma doskonałą akustykę.

Lublinianka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny:

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe
  • sprzęt nagłaśniający

KONTAKT:

(81) 44 66 189

sales.lublin@ibbhotels.com

SALA AMBASADORSKA

Owalna sala Ambasadorska z pięknym widokiem na Plac Litewski. Elegancko zaprojektowana przestrzeń może być wykorzystywane jako sala konferencyjna dla około 15 osób lub jako miejsce organizacji prywatnych kolacji i imprez okolicznościowych.

Ambasadorska wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny:

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe

KONTAKT:

(81) 44 66 189

sales.lublin@ibbhotels.com

SALA BIBLIOTEKA

Kameralna sala konferencyjna może pomieścić do 40 osób, i jest doskonała na organizację szkoleń, rekrutacji i prezentacji. Dzięki przytulnej aranżacji wnętrza, sala Biblioteka sprawdza się przy organizacji prywatnych przyjęć.

Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio – wizualny.

KONTAKT:

(81) 44 66 189

sales.lublin@ibbhotels.com